• Wpisów: 98
  • Średnio co: 17 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 11:37
  • Licznik odwiedzin: 4 413 / 1711 dni
 
misioch
 
tumblr_mx1c1u1yRL1sub5u4o1_400.jpg

Mam nadzieję, że kiedyś podejdziesz, przytulisz mnie i powiesz :przepraszam za te wszystkie łzy, które przeze mnie uroniłaś i za wszystkie sekundy, które straciliśmy żyjąc bez siebie.
tumblr_mxuvwcHbOv1sglqozo1_400.jpg

Nieważne, dokąd w życiu zajdziesz, co osiągniesz, ile będziesz posiadał. Ważne, kogo będziesz miał u swego boku.
tumblr_mumi3ysPp41s6hws0o1_400.jpg

Pytasz mnie czy warto ? Ja odpowiem Ci , że zawsze , bo jeśli cholernie Ci na czymś zależy , uprzesz się i zaprzesz samego siebie , stawisz czoło swoim słabościom i przeciwnościom losu , to możesz wszystko , a nawet więcej .
images (61).jpg

“Jeśli przebywasz ciągle z tymi samymi ludźmi, to stają się oni w końcu częścią twojego życia. A skoro są już częścią twojego życia to chcą je zmieniać, bo ludziom wydaje się, że wiedzą jak powinno wyglądać twoje życie, nikt jednak nie wie jak powinien przeżyć własne...”
images (60).jpg

Czas...
Czy bez niego żyłoby się łatwiej?
Czasu nie da się zatrzymać. Musimy po prostu sprawić, by każda chwila z naszego życia była godna zapamiętania, i aby udało nam się ją zapamiętać.
Powinniśmy zachować chwile, które są dla nas ważne, w swojej pamięci na zawsze. Tylko wtedy będziemy mogli je wspominać, w każdej chwili będziemy mogli pomyśleń o nich, przypomnieć sobie je oraz uczucia, które nam wtedy towarzyszyły.
Będziemy mogli cofnąć się w czasie. Jeszcze raz poczuć to, co czuliśmy..
images (59).jpg

'Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:
Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział: - Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
- Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec.
- Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.'
images (56).jpg

'nie zostawiaj tego, którego kochasz dla tego, który Ci się podoba. bo ten, który Ci się podoba odejdzie do tej, którą kocha.'
images (53).jpg

Kobieta ma tyle siły, że zadziwi mężczyzn... Dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Uśmiecha się gdy chce krzyczeć, śpiewa gdy chce się jej płakać, płacze gdy się cieszy i śmieje gdy sie boi. Jej miłość jest potężna. jedyna niesłuszna w Niej rzecz to to, że często zapomina ile jest warta.'

Nie możesz dodać komentarza.